Šova grupa FICHERS – tas ir labākais risinājums Jūsu svētkiem, prezentācijāi, kāzām vai dzimšanas dienas ballītei.
Šovu-Programma

Latino Show – emocionāla, spilgta un krāšņa izrāde, kurā valda īsta karnevāla atmosfēra. Kaislīgā samba, uzkurinoši Latīņamerikas ritmi, dziesmas un dejas, grezni spalvu tērpi, apburoši smaidi un oriģināla horeogrāfija – šāds šovs piestāvēs jebkuram pasākumam.

Šovā piedalās 4 brīnišķīgas dejotājas un profesionāla dziedātāja.

“Latino Show” programma sastāv no divām daļām, kur katra ilgst 20 minūtes. Katrā no tām ir vairāki koncertnumuri un tērpu maiņa.

Jūsu priekam skanēs tādi karsti Latīņamerikas hiti kā «Let’s get loud», «La Vida Loca», «She bangs», “La Bamba”. Īpaša ir šova interaktīvā daļa. Tā ir meistarklase, kurā piedalās skatītāji – viesi. Mums ir ilggadēja pieredze tematisko šovu veidošanā, tādēļ Jūsu viesi lieliski iejutīsies Brazīlijas karnevāla atmosfērā un Latīņamerikas ritmos.

“Latino Show”- tas ir iespaidīgs šovs, kas ietver sevī karstus un neatkārtojamus ritmus no Kubas, Argentīnas, Brazīlijas, Maiami brīvības garu un pirmreizējo seno havajiešu mūziku. Tā ir lieliska iespēja atrasties Karību eksotikas pasaulē, kur valda spilgtas krāsas, nepiespiesta jautrība un lielisks garastāvoklis.

Latino Show
CABARET Stars

CABARET Stars — aizraujošs vokāli horeogrāfisks šovs, kurā tiek atspoguļota mūziklu “Čikāga”, “Mulenrūža” un “Kabarē” atmosfēra.

Šovs ietver sevī 20.-30.gadu džeza kompozīcijas, kas tiek izpildītas stilizētā manierē: “All That Jazz”, “Cabaret”, “Hello Dollу”, “Henky Penky”, “Fever”, “Ameriсano”. Tāpat šovā izskan arī franču kan-kans, kaislīgais tango, uzkurinošais čarlstons un daudzi citi ritmi. 

Šova programmā piedalās 4 profesionālas dejotājas, kuras Jūs aizraus jau ar pirmo “pa”, tāpat arī lieliski dziedātāji, kuri nevienu neatstās vienaldzīgu.

Programmas ietvaros ir 2 daļas, katra 20 minūtes gara. Tajās ir vairāki koncert numuri ar pārģērbšanos. Stils, horeogrāfija un vokālās kompozīcijas brīnišķīgi iederēsies jūsu ballītē “Getsbija”, “Mafijas”, “Mulenrūžas”, “30.gadu Čikāgas” un citā līdzīgā tematikā. Pēc Jūsu vēlēšanās piedāvājam Jūsu viesiem kan-kana dejas meistarklasi.

Jauni, skaisti un ļoti talantīgi mākslinieki ievedīs jūs brīnumu pilnajā deju un mūzikas valstībā, kur Jūs paši varēsiet justies kā kabarē zvaigznes.

Mafiozzi Club — ir krāšņa izrāde mafijas stilā. Atmosfēru, kādā nonāks pasākuma viesi, viņi neaizmirsīs nekad.

Enerģiskas dejas, atbilstošs muzikālais noformējums un, protams, četru dejotāju noslēpumainība un dziedātāju brīnišķīgās balsis šovu padarīs unikālu un piešķirs tam īpašu šarmu. Cepures, bikses, bikšturi un daudzi citi elementi programmu padarīs īpaši kolorītu. 

Vai Jūs atceraties, kādas bija galvenās Ņujorkas bandas? Kolombo, Bonnano, Gambino un, protams, Al-Kapone. Šos personāžus mēs zinām no bērnības, viņi ir noslēpumaini un rada nepārvaramu vēlmi uzzināt, kas tad ar viņiem patiesībā notika.

Mākslinieki palīdzēs viesiem iejusties tā laika atmosfērā un dejās pastāstīs par to, kāda bija dzīve ielās, kur valdīja mafija.

“Mafiozzi Club” programma sastāv no 2 daļām, katra no tām ir 20 minūtes gara un ietver sevī vairākus koncert numurus ar pārģērbšanos.

Mafiozzi Club
Viva Espana Show

Viva Espana Show — Šova programma piedāvā krāsu daudzveidību, emocijas, kaislības un enerģisku spāņu mūziku. Dejotājas aizvedīs skatītājus aizraujošā ceļojumā uz Spāniju un uzkurinās ar brīnišķīgajiem šīs valsts ritmiem.

Mūzika, skatieni, žesti, sinhronās kustības, smaidi, krāšņs karnevāls – tas viss neatstās vienaldzīgu nevienu no jums.  Flamenko, pasadoble, tango un daudzi citi spāņu ritmi izrādē ar skaistiem tērpiem būs katra pasākuma “rozīnīte”. Jūsu viesi to patiesi novērtēs!

Dziedātāji un dejotāji uzkurinās publiku un piecels kājās jebkuru skatītāju un sāksies īsta ballīte!

Programma sastāv no divām daļām, katra no tām ir 20 minūtes gara un ietver sevī vairākus koncert numurus ar tērpu maiņu.

Mūsu dziedātāja un dejotāji garantē Jums lielisku noskaņojumu. Pasākums, kurā ģitāras stīgu pavadījums atklās kaislīgo Karmenas temperamentu, pāraugs emociju un iespaidu vētrā

STILYAGI SHOW — aizraujoša programma tiem, kas zina dziesmas “Bugi-vugi” vārdus. Spilgti kostīmi, punktainas kleitas un frizūras 80.gadu stilā — šis šovs jūs atgriezīs 80.gadu atmosfērā, kad populāras bija rokenrola dejas un dziesmas.

Aizraujošie 80.gadu hiti, spilgti stilizēti kostīmi ienesīs Jūsu pasākumā nostalģiskās notis. Tērpi, kas radīti tieši šim šovam, nevienu neatstās vienaldzīgu. Dizaineri, izmantojot mūsdienīgus materiālus, tāpat arī vintāža apģērbu, panākuši to, ka mākslinieki uz skatuves burtiski staro.

Viesi noteikti iemācīsies dejot gan “atomu”, gan “hamburgas” stilā. Milzum daudz iespaidu, oriģinālas dejas un apbrīnojamas emocijas – to visu piedāvā “STILYAGI SHOW”.

Programmā piedalās 6 mākslinieki – 4 dejotājas un dziedātāja. Programmai ir 2 daļas, katra no tām 20 minūtes gara. Katrā no tām ir vairāki priekšnesumi ar tērpu maiņu.

STILYAGI SHOW
Russian Soul

Russian Soul — Krievu tauta ir pazīstama ar daudz un dažādām dejām. Tās radušās daudzus gadsimtus atpakaļ, tāpēc tām piemīt sava īpaša vēsture un tradīcijas. Neskatoties uz deju pārpilnību, tās visas tomēr ir savā starpā saistītas, atklāj plašo krievu dvēseli, krievu tautas drošsirdību, dzīvesprieku un jūtīgumu

Visi zina, ka krievi atpūšas no visas sirds, tādēļ mēs droši piedāvājam Jums programmu “Krievu dvēsele”.

Čigānu tabors, spilgti sarkanā krāsa, emocionalitāte un, protams dziedāšanas un dejošanas svētki. Krievu dziesmas, kuras uzreiz uzrunā un gribas ļauties pazīstamajiem ritmiem, pilnā balsī dziedāt un dejot. Programma radīta tiem, kuriem patīk atpūsties no saulrieta līdz saullēktam.

«Дорогой длиною», «Очи черные», «На теплоходе музыка играет» un daudzas citas dziesmas, kuras zina katrs krievu cilvēks, uzrunās visus pasākuma viesus. Tikai slinkais paliks sēžot pie galda, jo pretoties meiteņu šarmam un krievu dziesmu burvībai nevar neviens!

Programmā piedalās 5 mākslinieki – 4 dejotājas un dziedātāja. Programmai ir 2 daļas, katra 20 minūtes gara. Tās ietver vairākus priekšnesumus ar pārģērbšanos.

Show of Hawaii — Programmā “SHOW OF HAWAII” caur kustībām, ritmiem, dziesmām un simboliem Jūs atklāsiet to pirmreizējo gudrību, kas valda katrā no mums.

Runā, ka havajiešu dejas var dejot jebkurš, kurš vēlas savas sajūtas izteikt ar ķermeņa valodu. Katra dejotāju kustība, izpildot havajiešu dejas, ir jēgas un satura pilna.

Havajiešu dejas stāsta par karsto un nezūdošo sauli, par siltajiem lietiem un daudzkrāsaino varavīksni, par maigajiem okeāna viļņiem, par zaļajām lapām un brīnišķīgajiem Havaju salu ziediem, par neizsmeļamo mīlestību pret visu dzīvo un sevi, pašu skaistāko un neatkārtojamāko!

Valdzinošās meitenes apburs katru skatītāju un dāvās viņiem virkni pozitīvu emociju un brīnišķīgu noskaņojumu. Spilgtie Havaju salu ziedi, plandošie svārki, emociju vētra un skaistie smaidi neļaus jums garlaikoties!

Mūsu dejotājas dāvās jums spilgtas dejas un prātu reibinošas gurnu kustības. Programmai ir divas daļas, katra no tām ilgst 15 minūtes un sastāv no vairākiem koncert numuriem ar tērpu maiņu. Īpaši Jūsu viesiem varam novadīt visiem zināmo spēli Limbo, kur dalībnieki, dejojot mēģina pārvarēt dažādos augstumos novietotu krāsainu lentu. Mūsu dejotāji viņiem palīdzēs.

Show of Hawaii
* Pēc klienta vēlēšanās šova programmā var būt tikai dejas, taču šādā gadījumā programma būs 30 minūtes gara un tie būs 5 atsevišķi deju numuri.

Fichers

+371 26 888 776 - Valērija

info@fichers.lv